Soutěže 2013

04.05.2013 - Otavský plamínek - Strakonice
* přípravka - 1. Malenice (36,43), 2. Volyně (36,78), 3. Hajany (40,28), 6. Drahonice (NP - 38,75) - celkem 6 týmů
*
mladší - 1. S. Hoštice (22,56), 2. Bavorov (23,03), 3. Čestice (23,76), 5. Drahonice (24,34) - celkem 15 týmů
*
starší - 1. Poříčí (21,13), 2. Volyně B (22,39), 3. Volyně A (22,62), 8. Drahonice (25,25) - celkem 17 týmů
Kompletní výsledky: 04-05-2013 - Otavsky plaminek - pripravka.pdf (226,5 kB)
04-05-2013 - Otavsky plaminek - mladsi.pdf (222 kB)
04-05-2013 - Otavsky plaminek - starsi.pdf (222,2 kB)

18.05.2013 - Plamen 2012/2013 - jarní část - Malenice
* mladší - 1. S. Hoštice (11 TB), 2. Malenice (16 TB), 3. Poříčí (20TB), 5. Drahonice (22TB) - celkem 14 týmů
*
starší - 1. Volyně (13TB), 2. Poříčí (26 TB), 3. Drahonice (33 TB) - celkem 16 týmů
Kompletní výsledky: 18-05-2013 - Plamen 2012-2013 - Malenice-mladsi.pdf (242,3 kB)
18-05-2013 - Plamen 2012-2013 - Malenice-starsi.pdf (245,8 kB)¨

01.06.2013 - Pohárová soutěž Volyně
* přípravka - 1. Sousedovice (41,24), 2. Drahonice (43,46), 3. Malenice (49,64) - celkem 5 týmů
* mladší - 1. Poříčí (21,08), 2. Čepřovice (23,47), 3. Čestice (23,72), 4. Drahonice (24,73) - celkem 12 týmů
* starší - 1. Volyně A (19,01), 2. Sousedovice (19,63), 3. Volyně B (19,69), 9. Drahonice (29,13) - celkem 13 týmů
Kompletní výsledky: 01-06-2013 - Volyně - pripravka.pdf (222,9 kB)
01-06-2013 - Volyně - mladsi.pdf (221,5 kB)
01-06-2013 - Volyně - starsi.pdf (221,9 kB)

08.06.2013 (sobota) - ukázka činnosti na slavnostech v Radomyšli (přípr+ml)

09.06.2013 - Pohárová soutěž Sousedovice
* přípravka - 1. Drahonice (35,03), 2. Hajany (35,25), 3. Sousedovice (56,72)  - celkem 3 týmy
*
mladší - 1. Drahonice (21,16), 2. S. Hoštice A (21,88), 3. Hajany (24,82) - celkem 7 týmů
*
starší - 1. Volyně B (18,31), 2. Volyně A (19,09), 3. Sousedovice (19,94), 4. Drahonice (21,35) - celkem 9 týmů
Kompletní výsledky: 09-06-2013 - Sousedovice - pripravka.pdf (226,1 kB)
09-06-2013 - Sousedovice - mladsi.pdf (220,3 kB)
09-06-2013 - Sousedovice - starsi.pdf (221,1 kB)

22.06.2013 - Pohárová soutěž Střelské Hoštice
* přípravka - 1. Volyně (33,18), 2. Drahonice (35,17), 3. Malenice (36,05)  - celkem 4 týmy
* mladší - 1. Poříčí (18,56), 2. Čepřovice (20,12), 3. Malenice (20,44), 8. Drahonice (25,76) - celkem 9 týmů
* starší - 1. Volyně A (16,74), 2. Dřešín A (17,70), 3. Dřešín B (19,51), 10. Drahonice (23,28) - celkem 12 týmů
Kompletní výsledky: 22-06-2013 - Strelske Hostice - pripravka.pdf (229,9 kB)
22-06-2013 - Strelske Hostice - mladsi.pdf (231,8 kB)
22-06-2013 - Strelske Hostice - starsi.pdf (232,4 kB)


06.07.2013
(sobota) - ukázka činnosti na slavnostech v Lidmovicích (přípr+ml)
07.07.2013 (neděle) - ukázka činnosti na slavnostech obce (VŠICHNI)
11.08.2013 (neděle) - ukázka činnosti na slavnostech v Mladějovicích (přípr.+ml.)


31.08.2013 - pohárová soutěž Čestice
* přípravka - 1. Sousedovice (33,19), 2. Bavorov (34,19), 3. Volyně (38,31)...6. Drahonice (48,44) - celkem 6 týmů
* mladší - 1. Střelské Hoštice "A" (18,61), 2. Bavorov (20,29), 3.Čepřovice (21,11), 4. Drahonice (21,88) - celkem 12 týmů
* starší - 1. Volyně A (16,66), 2. Volyně B (19,09), 3. Drahonice (20,17) - celkem 15 týmů
Kompletní výsledky: 31-08-2013 - Cestice - pripravka.pdf (230,6 kB)
31-08-2013 - Cestice - mladsi.pdf (232,3 kB)
31-08-2013 - Cestice - starsi.pdf (232,9 kB)

12.10.2013 - Podzimní část okresního kola hry Plamen 2013/2014 - ZPV + dvojice - Bavorov
* mladší (průběžné výsledky) - 1. Blatná (6TB), 2.-3. Čepřovice, Malenice (11TB), .... 8. Drahonice (17TB) - štafeta dvojic - 15.místo + ZPV -2.místo....celkem 16 týmů
* starší (průběžné výsledky) - 1. Drahonice (4TB) - štafeta dvojic-1.místo+ZPV-3.místo, 2.-3. Volyně, Slaník (8TB)...... celkem 16 týmů
Kompletní výsledky: Plamen 2013-2014- ZPV - mladsi.pdf (140,4 kB)
Plamen 2013-2014- ZPV - starsi.pdf (142,5 kB)
Plamen 2013-2014- dvojice - mladsi.pdf (146,4 kB)
Plamen 2013-2014- dvojice - starsi.pdf (146,5 kB)