SOUTĚŽE 2015

10.10.2015 - Plamen - 2015/2016 - podzimní část - Střelské Hoštice
Závod požární všestrannosti + Štafeta dvojic

* mladší- průběžné výsledky - 1. Střelské Hoštice (4 TB), 2. Pražák (5 TB), 3. Drahonice (6 TB) - celkem 15 týmů

ZPV - 1. Drahonice (10TB, čas 23:06 min), 2. Pražák (11TB, čas 23:19 min), 3. Střelské Hoštice (8TB, čas 22:43 min)

Štafeta dvojic - 1. Střelské Hoštice (10TB, čas 80,69), 2. Štěkeň (0 TB, čas 99,64), 3. Pražák (10TB, čas 95,06) ... 5. Drahonice (0TB, čas 115,51)

* staršíprůběžné výsledky - 1. Střelské Hoštice (2 TB), 2. Čepřovice (9 TB), 3. Bavorov (9 TB), .... 5. Drahonice (14 TB) - celkem 17 týmů

ZPV - 1. Střelské Hoštice (14TB, čas 23:03 min), 2. Čepřovice (13TB, čas 24:10 min), 3. Drahonice (18TB, čas 26:00 min), 

Štafeta dvojic - 1. Střelské Hoštice (0TB, čas 64,00), 2. Bavorov (0 TB, čas 74,05), 3. Malenice (0TB, čas 74,16) ... 11. Drahonice (0TB, čas 84,39)

Kompletní výsledky: 10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - mladší - celkové.pdf (286,4 kB)
10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - mladší - dvojice.pdf (309,2 kB)
10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - mladší - ZPV.pdf (316,6 kB)
10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - starší - celkové.pdf (295,9 kB)
10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - starší - dvojice.pdf (309,8 kB)
10-10-2015 - Okres - podzimní část - Hoštice - starší - ZPV.pdf (320,7 kB)


29.08.2015 - Pohárová soutěž Čestice

mladší - 1. Poříčí (17,21), 2. Drahonice B (20,06), 3. Sousedovice (21,94), 4. Drahonice A (23,86) - celkem 13 týmů
starší neměli jsme zastoupení
Kompletní výsledky:

 

27.06.2015 - Pohárová soutěž Střelské Hoštice

mladší - 1. Sousedovice (19,32), 2. Drahonice A (20,65), 2. Volyně A (21,75), 8. Drahonice B (24,51) - celkem 14 týmů
starší - neměli jsme zastoupení
Kompletní výsledky: 27-6-2015 - Střelské Hoštice - všechny kategorie.pdf

 

14.06.2015 - Plamen - 2013/2014 - DOROSTENCI - jarní část krajského kola - Prachatice

* dorostenky jednotlivkyně - kategorie starší - 1. Linda Tomasková - Dolní Bukovsko (ČB) - 3TB, 2. DANČA MAJEROVÁ - Drahonice (ST) - 6 TB, 3. Iveta Dvořáková - Stachy (PT) - 6 TB - celkem 4 účastnice
Kompletní výsledky: 14-6-2015 - Plamen - kraj - dorky - jednotlivkyně.pdf

 

06.06.2015 - Plamen - 2013/2014 - DOROSTENCI - jarní část okresního kola - Strakonice
* dorostenky jednotlivkyně - kategorie starší - 1. DANČA MAJEROVÁ - Drahonice (4 TB) - postup do krajského kola, 2. Eliška Kohoutová (8 TB) - celkem 2 účastnice
dorostenci jednotlivci - kategorie střední - 1. Jan Kočí (8 TB), 2. Martin Kvapil (9 TB), 3. Matyáš Štědrý (12 TB), 4. Lukáš Kubička - Drahonice (13 TB- celkem 6 účastníků
Kompletní výsledky: 6-6-2015 - Okres - jarní část - Strakonice - dorky.pdf
6-6-2015 - Okres - jarní část - Strakonice - dorci.pdf


30.05.2015 - Pohárová soutěž Volyně

* mladší - 1. Poříčí (17,28), 2. S. Hoštice A (18,75), 3. Sousedovice (19,31), 5. Drahonice (20,08), 10. Drahonice - Malenice (25,33) - celkem 15 týmů
st
arší - neměli jsme zastoupení
Kompletní výsledky: 30-5-2015 - Volyně - mladší.pdf


23.05.2015 - Plamen - 2014/2015 - jarní část - Pražák

* mladší- 1. Sousedovice (11 TB), 2. Střelské Hoštice (11 TB), 3. Volyně (14 TB), 4. Drahonice (19 TB) - celkem 14 týmů
starší - neměli jsme zastoupení
Kompletní výsledky: 23-5-2015 - Okres - jarní část - Pražák - mladší.pdf (315,2 kB)

 

17.05.2015 - Pohárová soutěž Sousedovice

* mladší- 1. Poříčí (18,43), 2. S. Hoštice A (19,49), 3. Strakonice I A (21,03), 5. Drahonice (23,65) - celkem 13 týmů
starší - 1. Litochovice (20,96), 2. Čepřovice (21,28), 3. Strakonice I (24,00), 5. Drahonice (28,93) - celkem 7 týmů
Kompletní výsledky: 17-5-2015 - Sousedovice - mladší.pdf
17-5-2015 - Sousedovice - starší.pdf


09.05.2015 - Otavský plamínek - Strakonice
* mladší - 1. Poříčí (19,87), 2. Sousedovice (20,66), 3. Štěkeň (22,04), 9. Drahonice (32,98) - celkem 17 týmů
starší - neměli jsme zastoupení

Kompletní výsledky: 9-5-2015 - Otavský plamínek - mladší.pdf

10.10.2015 - Podzimní část okresního kola hry Plamen 2015/2016 - ZPV + dvojice - Střelské Hoštice