PŘÍŠTÍ SCHŮZKA

01.10.2014 13:02

Nově aktualizovaný KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ A TRÉNINKŮ na rok 2018 najdete níže.

 

Ahoj Soptíci, 

INFO K VÍKEDNOVÉMU SOUSTŘEDĚNÍ:

Začátek:      sobota, 22.9.2018, v 9,00 hodin na  hřišti v Drahonicích

Konec:        neděle, 23.9.2018, kolem 16,00 hodin na hřišti v Drahonicích

Strava:        obědy (so, ne) - zajištěny v hospodě, 

                    večeře (so) - maso na grilu s chlebem

                    snídaně (ne) - buchty od maminek, cereálie, rohlík, sýr

                    svačiny - ňamky od maminek

                    pitný režim zajistíme

Tímto bychom rádi poprosili  maminky, jestli by pro nás připravily nějakou dobrůtku (buchty, slané pečivo,...- fantazii se meze nekladou ;-)). Předem moc děkujeme.

Přespání:   kdo bude chtít, může s námi přespat v šatnách fotbalového týmu TJ Drahonice (kdo nebude spát na hřišti, přijde v neděli na 9,00 hodin)

S sebou:     kopii kartičky pojišťovny, sportovní oblečení a obuv dle počasí, v případě deštivého počasí nepromokavou bundu / pláštěnku a nepromokavé boty, nerozbitnou a uzavíratelnou láhev s pitím.

                 Přespávající - spacák, karimatku, příp. polštářek, pantofle, oblečení na spaní, hygienické potřeby (zubní pasta, kartáček, sprcháč, ručník, hřeben)

Potvrzení účasti / neúčasti na soustředění nám nahlašte, prosím, nejpozději do středy (potřebujeme počty kvůli stravě). Předem děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás, Jíťa, Honza, Marek, Pepa a Hanka.

 

PROSBA - MILÍ RODIČE, NEÚČAST NA TRÉNINKU hlaste v zájmu BEZPEČNOSTI VAŠICH DĚTÍ  VŽDY vedoucím PŘEDEM (vyloučíme tím nedorozumění, kdy Vy budete přesvědčení, že Vaše dítě je na tréninku a tam nedorazí). NEÚČAST NA SOUTĚŽI hlaste, prosím, pokud možno PŘED POSLEDNÍM TRÉNINKEM před soutěží. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. HaJ