Plán akcí 2022
7.5. (so) - pohárová soutěž Otavský plamínek ve Strakonicích (přípravka, mladší, starší)
8.5. (ne) - Jihočeské šedesátky - Memoriál V. Hanzala Borovany (CB) - 60 m jednotlivci - kvalifikace na MČR Benešov (kvalifikoval se Blesk)
21.5. (so) - okresní soutěž hry Plamen - jarní kolo - v Drahonicích (mladší, starší)
29.5. (ne) - Jihočeské šedesátky - Ledenice (ČB) - 60 m jednotlivci - kvalifikace na MČR Benešov
11.6. (so) - krajské kolo hry Plamen v Blatné (starší)
12.6. (ne) - pohárová soutěž v Dřešíně (přípravka, mladší, starší)
25.6. (so) - pohárová soutěž ve Střelských Hošticích (přípravka, mladší, starší)
9.7. (so) - Šedesátkování pod Slunečnou - Moravský Beroun - 60m
13.8. (so) - Jihočeské šedesátky - Paseky (PI) - 60 m jednotlivci (přípravka, mladší, starší) - kvalifikace na MČR Benešov
3.9. (so) - pohárová soutěž v Česticích (přípravka, mladší, starší)
10.9. (so) - pohárová soutěž v Katovicích (přípravka, mladší, starší)
25.9.(ne) - MČR Benešov - 60m jednotlivci - nominovali se: Honzík Zoch, Šimon Kulíř (oba starší chlapci), Kája Havelcová (starší dívky), Honzík Zíka, Vašík Svoboda (oba mladší chlapci)
8.10. (so) - Dohasná od 16,00 v Kulturním domě v Drahonicích
22.10. (so) - ZPV + štafeta dvojic ve Střelských Hošticích (mladší, starší)
DOROST
2.4. Jablonecká hala - 100 m překážek jednotlivci
24.4. Zlivská stovka - Jihočeský pohár - 100 m překážek jednotlivci
7.5. Český pohár - Třebíč - 100 m překážek jednotlivci
14.5. Memoriál Venduly Fránové - Plzeň - 100 m překážek jednotlivci
28.5. Okresní kolo dorostu - Strakonice - PÚ, 4x100, 100m překážek, test (jednotlivci - 100m překážek, test, dvojboj)
29.5. Ledenická stovka (Ledenice) - 100 m překážek jednotlivci
18.6. Český pohár - Praha - 100 m překážek jednotlivci
19.6. Krajské kolo dorostu Strakonice
10.7. Český pohár - Moravský Beroun - 100 m překážek jednotlivci
17.7. Lišovská stovka (Lišov) - 100 m překážek jednotlivci
30.7. Český pohár - Bludov - 100 m překážek jednotlivci
31.7. Bzučánské stovkování (České Budějovice) - 100 m překážek jednotlivci
6.8. Český pohár - Kamenec u Poličky - 100 m překážek jednotlivci
3.9. (so) Český pohár - Ostrava - 100 m překážek jednotlivci
11.9. (ne) Polabské stovkování - Písková Lhota - 100 m překážek jednotlivci
18.9.(ne) Borovanská stovka (Borovany) - 100 m překážek jednotlivci